شرايط استفاده از سایت تِمینا
تاریخ خبر: جمعه 3 اردیبهشت 1395 719 بازدید
توضیح کوتاه:
شرايط و الزامات استفاده از سايت تِمینا
شرايط استفاده از  سایت تِمینا
 
 
شرايط و الزامات استفاده از سايت تِمینا
 
 وب سايت "تِمینا" که یک سیستم همکاری در فروش قالب و پلاگین می باشد در فضاي مجازي به زبان فارسي ايجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سايت مشروط به رعايت شرايط و الزامات ذيل و قوانين ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سايت و مرور سايت، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى "شرايط و الزامات" را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت "تِمینا" در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با "شرايط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.
 
شرايط و الزامات
 
• با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سايت بکار رفته است اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنا بر اين سايت "تِمینا" هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمي‌گيرد.
 
• استفاده ، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت "تِمینا" تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.
 
 
• سايت "تِمینا"، جهت نمايش قالبها و پلاگینها  قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با طراحان منعقد مي‌کند. مطالب مندرج در طراحی‌ها ممکن است توسط طراحان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه سايت "تِمینا"، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع طراحی درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط طراحان مي‌باشد.
 
 
• سايت "تِمینا" در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت "تِمینا" ايجاد شده‌اند. سايت "تِمینا" بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.
 
• سايت "تِمینا" به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود و تمام حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به "تِمینا" مي باشد. 
 
• ارائه خدمات يا نرم افزار هاي رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم،سايت "تِمینا" مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.
 
• اخبار، اسناد و مدارك موجود برروي اين وبسايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. سايت "تِمینا" ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.
 
• هرگونه سوءاستفاده از نام وب سايت "تِمینا" و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.
 
• قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.
 
• چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با "تِمینا" در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله  "صفحه ارتباط با ما" با ما در تماس باشيد . "تِمینا" سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد. 
  
سايت "تِمینا" مى تواند با به روز کردن شرايط استفاده از وب سايت، در هر زمان اين "شرايط و الزامات" را مورد تجديد نظر قرار دهد. شما مقيد و متعهد به چنين تجديد نظرهايى هستيد و بنابرين لازم است هر از چند گاهي از اين صفحه ديدن نماييد تا از شرايط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شويد.
 
 
با تشکر 
مدیریت وبسایت تِمینا