درباره ما

امروزه اینترنت جنبه های مختلف زندگی انسان ها را متحول و تحت تاثیر خود قرار داد است.این پدیده شگفت انگیز شکل تجارت و ارتباطات را کاملا دگرگون کرده است. ضرورت و اهمیت وبسایت بر کسی پوشیده نیست و همگان تاثیر آن را می دانند.با توسعه اینترنت و وب دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد.با توجه به تغییر الگوهای متداول انسانها در عصر ارتباطات و روی آوردن آنها به فضای مجازی نقش وبسایت پر رنگتر می شود.بی شک وبسایتی می تواند کاربرپسند باشد که قالبی زیبا و استاندارد داشته باشد.
 
گروه طراحی تمینا با پشتوانه از گروه آموزشی سورس ایران(که بهترین سایت در حیطه آموزش برنامه نویسی می باشد و سابقه موفق در چندین کسب و کار اینترنتی را دارد) سیستم همکاری در فروش قالب را برای اولین بار در ایران برای طراحان و ... و در راستای اهداف سیاست های کلان اشتغال زائی و همگام با سیاست های کانون کارآفرینان کشور در ایجاد فرصت های کارورزی و درآمدزائی برای دانشجویان،فارغ التحصیلان راه اندازی کرده است.
 
سیستم همکاری در فروش و طراحی قالب تمینا متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بهترین طراحان کشور با رعایت حقوق مولفین و طراحان و همچنین فراهم کردم امکان استفاده از محصولات بروز و استاندارد اقدام به طراحی و فارسی سازی قالب های وبسایت نموده است.همچینین بستری را برای متخصصین طراحی وب ایجاد نموده که آنها می توانند نمونه کارهای خود را به اسم خود برای فروش ثبت نمایند.گروه طراحی تمینا برای آن دسته از عزیزانی که در هیچ زمینه ای تخصص ندارند از طریق بازاریابی محصولات فرصت شغلی ایجاد کرده است.
 
قابل ذکر است تمامی محصولات این سایت معتبر،استاندارد و تست شده می باشند.
 
با تشکر 
مدیریت سیستم همکاری در فروش تِمینا